návrat na úvodní stránku
  ÚVODNÍ TEXT
  PREZENTAČNÍ AKCE
  PORADNA
  OBJEDNÁVKA
  KONTAKT

  Prodej nových vozů
  Úpravy vozů - TUNING

  TESTY


 Základní výbava
(kurty, oka atd.)

 Off Road technika
  Podvozky OME
  Navijáky WARN
  Navijáky WARN pro ATV
  Montážní sady pro navijáky
  Multimontážní systém
  Příslušenství k navijákům
  ARB pevnostní nárazníky
  Nárazníky WARN
  Zvýšení sání vzduchu
  Vzduchové kompresory
  ARB uzávěrky diferenciálů
  Volnoběžky, systémy náprav
  Přídavné nádrže
  Chladící boxy ENGEL
  ARB střešní nosiče
  Světlomety WARN
  Příslušenství do interiéru
  Baterie
  Pomůcky pro offroad
  Doplňky do přírody
  Přepravní boxy
  Elektropříslušenství
  Vzduchový měch pro pick-up

Ceníky ke stažení


 AUTOSTANY

 Servis 4x4
 Montáž doplňků
 Pneu 4x4

 Úpravy vozů - TUNING


 Doplňky z vlastní produkce

  Pevnostní nárazníky
  Pevnostní boční stupačky
  Krytí podvozku DURAL
  Expediční střešní nosiče
  Expediční úpravy interiéru

 Čtyřkolky ATV

 Čtyřkolky YAMAHA
 Čtyřkolky Bombardier ATV
 Čtyřkolky SUZUKI  Objednávka

 ATV shop

 Pneu a příslušenství
 Zimní doplňky
 Užitkové doplňky
 Objednávka

 Sněžné skútry

 Sněžné skútry YAMAHA
 Sněžné skútry Bombardier

 Navigační systémy GPS
 CB vysílačky

 Střešní nosiče

Přídavné světlomety
  HELLA Xenon-Line
  HELLA Profi-Line
  HELLA Comfort-Line
  HELLA Classic-Line

 Outdoor oblečení

Kliknutím se přenesete na stránky OFF ROAD EXPEDITIONS
www.expedice4x4.cz
 Výpravy a expedice, klub majitelů terénních vozů, víkendová setkání v ČR...

Kliknutím se přenesete na stránky ATV VÝPRAVY
www.atv-vypravy.cz
 Výpravy pro majitele prac. i sport. ATV. Pojeďte za zážitky s lidmi nadšenými pro jízdu na ATV...

Kliknutím se přenesete na stránky AUTOSTANY
www.autostany.cz
 Střešní stany - ložnice na střeše Vašeho vozu...

Kliknutím se přenesete na stránky AUTONÁSTAVBY 4x4
www.autonastavby4x4.cz
 Obytné nástavby na terén. vozy, laminát. střechy pro zakrytí ložné plochy...

Kliknutím se přenesete na stránky NAVIJÁKY 4x4
www.navijaky4x4.cz
 Montáž a servis offroad. navijáků MILE MARKER a WARN...

Kliknutím se přenesete na stránky SUV 4x4
www.suv4x4.cz
 Prodej terénních vozů SUV, ochranných rámů a offroad. pneumatik...

Kliknutím se přenesete na stránky OUTDOOR AKCE
www.outdoorakce.cz
 Prezentační a zábavné akce, management training...

Kliknutím se přenesete na stránky TOUAREG Club
www.touareg
doplnky4x4.cz

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a na konec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt...

ALEŠ reklama - polep aut


Copyright © 2012
Off Road EXPEDITIONS s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.

Kliknutím se přenesete na stránky OFF ROAD EXPEDITIONS

Navigační systémy GPS


Toto není normální mapa.

GPS Vás ušetří od úmorné práce s papírovými mapami - již nemusíte kupovat nové mapy míst do kterých se chystáte, nemusíte si dávat pozor, zda máte všechny potřebné mapy s sebou, odpoadá zdlouhavá a neustálá manipulace s mapou při navigaci v terénu.

GPS - navigační systémy jsou neocenitelnou pomůckou všech cestovatelů, umožní vám určit vaši přesnou polohu, na kterémkoliv místě na zemi s přesností na pár metrů - udává polohu v zeměpisné délce a šířce, kromě toho vám sdělí kdy vyjde a zapadne slunce v místě kde se právě nacházíte - což je důležité například při cestě v neznámém prostředí, neboť víte kolik času je do setmění. GPS také ví v jaké jste právě v nadmořské výšce a dokáže poskytnou mnoho dalších užitečných informací, které neustále aktualizuje pomocí dat, která dostává od satelitů obíhajících zeměkouli. Nové typy například GPS GARMIN STREET PILOT III plus nebo Imap mají dokonce nahranou mapu, je možné použít zoom 800 km až 200 m, mapy jsou dobře zpracované a můžete se podle nich dobře orientovat, vaše auto je zde zobrazeno jako pohybující se střelka. My sami používáme GPS značky GARMIN už čtyři roky a jejich vývoj pro běžného uživatele postoupil dopředu tak, že dnes už nejsou přístroje určeny pouze pro použití úzkého okruhu uživatelů, ale jsou určeny všem co rádi používají moderní techniku, která jim dokáže zpříjemnit život.

Název eTrex Legend
Popis Miniaturní GPS s mapou, vysokým rozlišením displeje a podrobnými navigačními funkcemi. 8MB paměti na podrobné mapy z CD Mapsource MetroGuide. V ceně je datový kabel, řemínek, manuál. Ovládání i v češtině.
Atraktivní, kvalitní GPS přijímač za příznivou cenu. Pro použití především v ruce, v extrémních podmínkách. Velice kvalitní displej. Nevýhodou je velice jemná kresba na displeji.
Cena 8.800,- Kč
 
Název eTrex Vista
Popis Miniaturní paralelní 12 kanálový GPS přijímač s elektronickým kompasem a barometrickým výškoměrem a mapou. 24 MB volné paměti na podrobné mapy z CD MetroGuide V dodávce je zahrnut přijímač, datový kabel, manuál a řemínek. Ovládání i v češtině. Vestavěná databáze majáků a bójí.
Použití především v ruce v extrémních podmínkách.
Cena 12.990,- Kč
 
Název GPSMAP 76
Popis Ruční GPS. Obsahuje: datový kabel, řemínek, manuál, stručný přehled ovládání. V přijímači je detailní mapa Evropy, základní námořní mapová databáze - majáky, sirény, apod. 8MB paměti na dohrávání podrobnějších map z CD MetroGuide. Ovládání i v češtině.
Mapový GPS s větším displejem. Vhodný na moře, UL nebo paragliding.
Cena 13.200,- Kč
 
Název GPSMAP 76S
Popis Ruční GPS. Obsahuje: datový kabel, řemínek, manuál, stručný přehled ovládání. V přijímači je detailní mapa Evropy, základní námořní mapová databáze - majáky, sirény, apod. 24MB paměti na dohrávání podrobnějších map z CD MetroGuide.Přístroj má vestavěný elektronický kompas a barometrický výškoměr. Na displeji je možné zobrait výškový profil prošlé trasy nebo 12 hodinový záznam barometrického tlaku. Ovládání i v češtině.
Mapový GPS s větším displejem. Vhodný na moře, hory, UL nebo paragliding.
Cena 16.500,- Kč
 
Název GPS V Deluxe
Popis Přenosný GPS s černobílým displejem vhodný pro všestranné použití v automobilu, na motorce, na kole, na lodi, v ruce nebo i v malém letadle. Podporuje funkci optimalizace trasy - dokáže automaticky vypočítat cestu z výchozího do cílového bodu.
Obsahuje: dat. kabel pro komunikaci s PC, stojánek do auta, napájecí kabel do cig. zapalovače, kompletní odblokovanou mapu západní Evropy. Vestavěná paměť 19MB. Přístroj obsahuje detailní mapu Evropy včetně Prahy a umožňuje nahrávat další podrobné mapy z CD-ROM.
Všestranný přístroj s automatickou navigací křižovatku po křižovatce. Jednoduché upevnění na řídítka, výborný navigační přístroj pro motocykly.
Cena 17.500,- Kč
 
Název GPSMAP 60C
Popis Přenosný GPS s barevným TFT displejem čitelným na přímém pslunci a protislunci. Vhodný pro všestranné použití v automobilu, na motorce, na kole, na lodi, v ruce nebo i v malém letadle. Podporuje funkci optimalizace trasy - dokáže automaticky vypočítat cestu z výchozího do cílového bodu. Obsahuje: USB dat. kabel pro komunikaci s PC, poutko, klips na opasek, program pro komunikaci s PC. Vestavěná paměť 56MB.
Cena 19.500,- Kč
 
Název GPSMAP 60CS
Popis Přenosný GPS s barevným TFT displejem čitelným na přímém pslunci a protislunci s vestavěným barovýškoměrem a elektromagnetickým kompasem.
Vhodný pro všestranné použití v automobilu, na motorce, na kole, na lodi, v ruce nebo i v malém letadle. Podporuje funkci optimalizace trasy - dokáže automaticky vypočítat cestu z výchozího do cílového bodu. Obsahuje: USB dat. kabel pro komunikaci s PC, poutko, klips na opasek, program pro komunikaci s PC. Vestavěná paměť 56MB.
Cena 22.000,- Kč
 
Název iQue 3600 PDA
Popis Přenosný PDA počítač se zabudovaným GPS přijímačem, navigací křižovatku po přižovatce - dokáže automaticky vypočítat cestu z výchozího do cílového bodu, hlasovým výstupem, MP3 přehrávačem a vibračním alarmem.
Obsahuje: dat. kabel USB pro komunikaci s PC včetně dobíječky do sítě 220 V, kompletní odblokovanou mapu západní Evropy včetně Prahy. Vestavěná paměť 32MB + možnost rošíření paměti standardními SD datovými kartami. Přístroj obsahuje detailní mapu Evropy včetně Prahy a umožňuje nahrávat další podrobné mapy z CD-ROM do vnitřní paměti nebo na datové karty.
Cena 23.990,- Kč
 
Název Que 3600 PDA Auto
Popis Přenosný PDA počítač se zabudovaným GPS přijímačem, navigací křižovatku po přižovatce - dokáže automaticky vypočítat cestu z výchozího do cílového bodu, hlasovým výstupem, MP3 přehrávačem a vibračním alarmem.
Obsahuje: přísavný stojánek do auta s napájecím kabelem na 12V, včetně externího reproduktoru, dat. kabel USB pro komunikaci s PC včetně dobíječky do sítě 220 V, kompletní odblokovanou mapu západní Evropy včetně Prahy. Vestavěná paměť 32MB + možnost rošíření paměti standardními SD datovými kartami. Přístroj obsahuje detailní mapu Evropy včetně Prahy a umožňuje nahrávat další podrobné mapy z CD-ROM do vnitřní paměti nebo na datové karty.
Cena 25.250,- Kč
 
Název StreetPilot III Deluxe
Popis Přenosný GPS s barevným displejem vhodný pro použití v automobilu. Podporuje funkci optimalizace trasy - dokáže automaticky vypočítat cestu z výchozího do cílového bodu.
Obsahuje: dat. kabel pro komunikaci s PC, USB čtečku datových karet, stojánek, napájecí kabel do cig. zapalovače s vestavěným reproduktorem, odblokovanou mapu západní Evropy včetně Prahy a prázdnou dat. kartu 128 MB. Přístroj obsahuje detailní mapu Evropy a umožňuje nahrávat další podrobné mapy z CD-ROM.
Přístroj vhodný především do auta, dá se vyjímečně použít i v ruce.
Cena 33.990,- Kč
 
Název StreetPilot 2610
Popis Přenosný GPS s barevným dotykovým displejem s automatickou regulací jasu podle intenzity dopadajícího světla a s dálkovým ovládáním. Vhodný pro použití v automobilu. Podporuje funkci optimalizace trasy - dokáže automaticky vypočítat cestu z výchozího do cílového bodu včetně hlasové navigace.
Obsahuje: USB dat. kabel pro komunikaci s PC, pevný a přenosný stojánek do auta, napájecí kabel do cig. zapalovače s vestavěným reproduktorem, odblokovanou mapu západní Evropy včetně Prahy a prázdnou CF dat. kartu 256 MB. Přístroj obsahuje detailní mapu Evropy a umožňuje nahrávat další podrobné mapy z CD-ROM.
Přístroj vhodný především do auta, bez možnosti použití v ruce.
Cena 44.550,- Kč

 

Srovnávací test GPS III plus a GPS StreetPilot ColorMap